• Programma

    DatumWedstrijdMeer
    8 okt. 11:15Westervoort MO17-1 - SVO DCS/OBW MO17-1
    8 okt. 12:30VDZ MO20-2 (9-tal) - SVO DCS/OBW MO20-1
    8 okt. 13:00AZC G3 - DCS G1
    8 okt. 15:00DCS JO19-1 - AVW '66 JO19-1
    8 okt. 11:00Angerlo Vooruit JO15-1JM - DCS JO15-2
    8 okt. 11:15DCS JO13-2 - Sportclub Groessen MO13-1
    8 okt. 10:30FC Zutphen JO12-1 - DCS JO12-1
    8 okt. 08:45GVA JO12-1 - DCS JO12-2
    8 okt. 09:45DCS JO12-3 - VIOD JO12-3JM
    8 okt. 08:30Sc Westervoort JO11-1 - DCS JO11-1
    8 okt. 09:45DCS JO11-2 - DVC '26 JO11-2JM
    8 okt. 08:30DCS JO11-3 - Sportclub Groessen JO11-3JM
    8 okt. 09:45DCS JO10-1 - SJO AZSV - AD '69 JO10-1JM
    8 okt. 08:30DCS JO10-2 - ST: vv Montferland JO10-1
    8 okt. 09:00RKPSC JO10-1JM - DCS JO10-3
    8 okt. 08:30Sc Westervoort JO9-3 - DCS JO9-1JM
    8 okt. 09:45DCS JO9-2JM - Kilder JO9-1JM
    8 okt. 08:30VVG '25 JO8-2JM - DCS JO8-1JM
    8 okt. 08:30DCS JO8-2JM - Concordia-W JO8-2JM
    8 okt. 11:00SDZZ JO7-1JM - DCS JO7-1
    8 okt. 11:20DCS JO7-1 - ZZC'20 JO7-2JM
    8 okt. 11:40Kilder JO7-1JM - DCS JO7-1
    8 okt. 09:15DCS JO7-2 - DVV JO7-2JM
    8 okt. 09:35Jonge Kracht JO7-3JM - DCS JO7-2
    8 okt. 09:55DCS JO7-2 - Sportclub Groessen JO7-2
    8 okt. 10:20DCS JO7-3 - Eldenia JO7-2
    8 okt. 10:40Eldenia JO7-3JM - DCS JO7-3
    8 okt. 10:00DCS JO7-4 - GSV '38 JO7-2JM
    8 okt. 10:20DCS JO7-4 - OBW JO7-1 JM
    8 okt. 10:40v.v. Dieren JO7-1 - DCS JO7-4
    8 okt. 08:30SVO DCS/OBW MO11-1 - FC Bergh MO11-1
    8 okt. 11:00DCS UKKEN - Training
    8 okt. 11:30SVO DCS MO13-1 - Keijenburgse Boys MO13-1 (9-tal)
    8 okt. 12:30SVO DCS/OBW MO15-1 - ZZC'20 MO15-1
    8 okt. 13:00DCS JO17-1 - DVC'26 JO17-1
    9 okt. 12:30Edesche Boys VR1 - SVO DCS/OBW VR2
    9 okt. 14:30DCS 1 - Grol 1
    9 okt. 09:30DCS 4 - VVO 2
    9 okt. 12:45Elsweide 3 - DCS 5
    9 okt. 12:00OBW 4 - DCS 6
    9 okt. 11:45SVO DCS/OBW VR1 - Quick 1888 VR1
    11 okt. 18:30DCS JO13-2 - Concordia-W JO13-2JM
    14 okt. 19:30Sportclub Groessen 35+1 - DCS 35+1
    14 okt. 20:00DCS 35+1 - OBW 35+2
    14 okt. 20:30SDZZ 35+1 - DCS 35+1
    14 okt. 21:00DCS 35+1 - SV Gelders Eiland 35+2
    14 okt. 19:30SDZZ 35+2 - DCS 35+2
    14 okt. 20:00DCS 35+2 - DVV 35+1
    14 okt. 21:00SC Rheden 35+1 - DCS 35+2
    14 okt. 21:30DCS 35+2 - OBW 35+1
    15 okt. 11:15DCS G1 - Sc Westervoort G1
    16 okt. 14:00Theole 1 - DCS 1
    16 okt. 10:30DCS 2 - Pax 2
    16 okt. 11:00MASV 2 - DCS 4
    16 okt. 10:00DCS 5 - GVA 3
    16 okt. 11:45DCS 6 - Concordia-W 5
    20 okt. 20:15DCS 1 - FC Winterswijk 1
    22 okt. 14:30DCS JO17-1 - Oeken JO17-1
    23 okt. 14:30DCS 1 - RKHVV 2
    23 okt. 11:45FC Bergh 2 - DCS 2
    30 okt. 14:30DCS 1 - VVG '25 1
    30 okt. 10:00Varsseveld 2 - DCS 2
    30 okt. 10:00DCS 4 - Spero 4
    30 okt. 10:00DCS 5 - SC Millingen 4
    30 okt. 10:00't Peeske 3 - DCS 6