• Bestuur en commissies Colofon sv. DCS Zevenaar (versie juli 2022)

     

    COLOFON (versie 07 - 2022)

     

    Algemeen bestuur (AB) en Dagelijks bestuur (DB)

    René van Leeuwen

    Voorzitter

    voorzitter@svdcs.nl

    DB

    Mark Wassink

    Penningmeester

    penningmeester@svdcs.nl

    DB

    Wim Lendering

    Secretaris

    secretaris@svdcs.nl

    DB

    Martijn Donkers

    Jeugd

    jeugd@svdcs.nl

    AB

    Theo Ouwens

    Technische Zaken

    tz@svdcs.nl

    AB

    Nils van der Landen

    Algemeen Lid

     

    AB

     

     

     

     

    Jeugdbestuur

     

    Martijn Donkers

    Voorzitter

    jeugd@svdcs.nl

     

    Vacature

    Penningmeester

     

     

    Anita Meijer

    Secretaresse

     

     

    Harry Jansen

    Hoofd Ondersteuning

    ondersteuning@svdcs.nl

     

    Vacature

    Hoofd Organisatie

     

     

     

     

     

     

    Jeugdcommissie Organisatie

     

    Guido Boerboom

    Coördinator JO15/JO17/JO19

     

     

    Vacature

    Coördinator JO13/JO14

     

     

    Raimond Giezenaar

    Vacature

    Coördinator JO10/JO11/JO12

    Coördinator UKKEN/JO07/JO08/JO09

     

     

     

     

     

     

    Jeugdcommissie Ondersteuning

     

    Harry Jansen

    Wedstrijdsecretaris jeugd

    ondersteuning@svdcs.nl

     

    Albert Janssen

    Ondersteuning secretariaat

     

     

    Robbert Benen

    Planner trainingen/velden

     

     

    Boudewijn Jansen

    Hoofd Materialen

    materialen@svdcs.nl

     

     

     

     

     

    Commissie Technische Zakentz@svdcs.nl

    Wedstrijdzaken

    Theo Ouwens

    Hoofd TZ

    Vacature

    Senioren 1, 2 en 3

    Ronnie Beverwijk

    TC Senioren Presteren

    Albert Janssen

    Overige Senioren

    Guido Boerboom

    TC Jeugd bovenbouw

    Harry Jansen

    Jeugd

    Fred Witjes

    TC Jeugd onderbouw

    Bennie te Kaat

    Beheer grasvelden

     

     

    Clubhuiscommissie – clubhuis@svdcs.nl

    Sponsorcommissiesponsoring@svdcs.nl

    Vacature

    Hoofd CHC

    Hans Hendriksen

    Voorzitter

    Bianca Berens

    Coördinator Bardiensten

    Dirk Koekkoek

    Penningmeester

    Paul Weenink

    Coördinator Inkoop

    Vacature

    Secretaris

    Bart Vink

    Planner bardiensten

    Wijnand Berendsen

    Accountmanager

    Jarno Geurds

    Coördinator Activiteiten

    Wim Bless
    Youri Geurds

    Lid
    Lid

     

     

     

     

    G-voetbalgvoetbal@svdcs.nl

    Sociëteit de Liemersinfo@societeitdeliemers.nl

    Ronald den Heijer

    Coördinator G-afdeling

    Wim Bless

    Voorzitter

     

     

    Gerrie Uffing

    Penningmeester

    DCS Postdcspost@svdcs.nl

    Rob Janssen

    Secretaris

    Karel van Swaaij

    Redactie

     

     

    Ronnie Beverwijk

    Redactie / Lay -out

    Installaties en gebouwgebouw@svdcs.nl  

    Hans Jansen

    Verslaggever DCS1

    Harry Sweers

    installaties@svdcs.nl

     

     

     

     

    Supportersvereniging – supporters@svdcs.nl

    Websitewebsite@svdcs.nl

    Johan Sluis

    Voorzitter

    Iris van Leeuwen

    Websitebeheer

     

     

     

     

    Toernooicommissietoernooicommissie@svdcs.nl

    Fotografie LINVI - info@linvifotografie.com

    Niels de Jong

     

    Lindi van Ingen

     

     

     

     

     

    Ledenadministratieledenadministratie@svdcs.nl                  

    Contributiebedragen per kwartaal (miv 010722)

    Gerard Rabelink

    Ledenadministrateur

    Senioren                                                   € 61,60

     

    Senioren (niet spelend lid)                          € 26,55

    Telefoonnummer

    Algemeen mailadres

    Kaderleden                                                € 20,50

    Clubhuis 06-82079421

    info@svdcs.nl

    G-voetballers                                             € 25,00

     

    35 plus                                                      € 32,30

     

     

    Junioren                                                    € 40,25

    Correspondentieadres

    Bezoekadres

    Pupillen                                                     € 33,75

    Sv DCS

    Postbus 334

    6900 AH Zevenaar

    Sportpark Hengelder

    Hengelder 1

    6902 PA Zevenaar

    Inning contributie via bankreknr;

    IBAN NL31RABO0384827500 tnv DCS Zevenaar

    Facturatie via bankreknr;

    IBAN NL50RABO0374811520 tnv DCS Zevenaar