• Week van de Scheidsrechter 2019

    Ook dit jaar vindt de 'Week van de Scheidsrechter' weer plaats. Een sport breed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. De Week van de Scheidsrechter is van 5 tot en met 13 oktober 2019.

    DCS doet hieraan graag mee door bij alle thuiswedstrijden in de weekenden op 5/6 en 12/13 oktober de (club)scheidsrechters te bedanken voor hun waardevolle inzet. Zij maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten! De aanvoerders kunnen de scheidsrechter voor aanvang van de wedstrijd een attentie aanbieden en als het team dat ondersteunt met een applaus dan worden de scheidsrechters hiermee echt bedankt!

    Week van de Scheidsrechter KNVB videolink; https://youtu.be/71K3cOtBMvk