• VR2 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalbers, FreekOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Baltus, LindaOverige stafTeammanager
    Brinke, Ewald tenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijd
    25 nov. 12:00DVC '26 VR3 - DCS VR2
    2 dec. 09:30DCS VR2 - RVW VR1
    9 dec. 12:00AZ 2000 - Elderveld VR1 - DCS VR2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.SC Rijnland VR2 - DCS VR20 - 8
    18 nov.DCS VR2 - Eldenia VR31 - 3
  • Poulestanden DCS VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RVW VR176105364719
    2Loo VR176014363718
    3RKHVV VR374211917214
    4De Paasberg VR184132631-513
    5Eldenia VR3631225131210
    6VDZ VR572322915149
    7DCS VR27304202009
    8AZ 2000 - Elderveld VR131111012-24
    9DVC '26 VR371152030-104
    10GVA VR26105935-263
    11SC Rijnland VR27007271-690

    Poulestanden DCS VR2 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kilder VR13300221219
    2HC '03 VR232018536
    3ST: Ulftse Boys/SVGG VR23102312-93
    4DCS VR23003217-150

    Poulestanden DCS VR2 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Lemelerveld/Lemele VR1110011293
    2SP Rekken VR111008083
    3Beuningse Boys VR111007073
    4Go Ahead Kampen VR111008263
    5Gramsbergen VR111008263
    6SDV Barneveld VR211008353
    7Bennekom VR111007253
    8Keijenburgse Boys VR111005053
    9Witkampers VR211005053
    10Terschuurse Boys VR111005143
    11Gendringen VR111004043
    12Activia VR111005233
    13Orion VR211005233
    14VIOS V. VR111003033
    15ESA VR111005323
    16Kilder VR111005323
    17DSV '61 VR111004223
    18FC Eibergen VR111003123
    19MVV '69 VR111003123
    20SKV VR211003123
    21KOSC VR111002023
    22HHC Hardenberg VR211005413
    23DIO '30 VR111003213
    24ST: Erix/KSV VR111003213
    25ST: Vios B/Grol VR211003213
    26WVF VR111003213
    27Fortissimo VR111002113
    28Quick '20 VR111002113
    29FC Zutphen VR111002113
    30Leones VR111003303
    31Warnsveldse Boys VR111002203
    32DCS VR200000000
    33RVW VR110013300
    34NEO VR110012200
    35SV CCW '16 VR2100145-10
    36Achilles '12 VR1100123-10
    37vv Ewijk VR1100123-10
    38Markelo VR1100123-10
    39Sp. Neede VR1100123-10
    40Quick 1888 VR1100112-10
    41Wilhelminaschool VR1100112-10
    42FC Winterswijk VR1100112-10
    43Alverna VR1100135-20
    44GVA VR1100135-20
    45VVOP VR2100124-20
    46DCS VR1100113-20
    47FC Horst VR1100113-20
    48Vogido VR2100113-20
    49Den Ham VR1100102-20
    50Lochuizen VR1100125-30
    51Spero VR2100125-30
    52SV Zwolle VR1100103-30
    53Kesteren VR1100115-40
    54Zeddam-Sint Joris VR1100104-40
    55SVO FC Maas en Waal VR1100138-50
    56VR1100127-50
    57AZSV VR3100105-50
    58Sc. Overwetering VR1100105-50
    59ST: EMMS/SC Lutten VR1100128-60
    60SEH VR1100128-60
    61sv DFS VR1100107-70
    62De Zweef VR2100108-80
    63ST: AZC/Sp. Eefde VR 11001211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baltus, LindaTeamspeler
    Brinke, Merle tenTeamspeler
    Fontein, KimTeamspeler
    Geus, Danitsja deTeamspeler
    Hoksbergen, MandyTeamspeler
    Lorijn, Rosaly deTeamspeler
    Scholten, IlseTeamspeler
    Schweitz, DaniqueTeamspeler
    Steverink, IlseTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.