• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lamers - Evers, JudithOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijd
    31 mrt. 11:00SV CCW '16 VR1 - DCS VR1
    7 apr. 12:15DCS VR1 - SV CCW '16 VR1
    14 apr. 11:00VDZ VR4 - DCS VR1
    18 apr. 19:30GVA VR1 - DCS VR1
    22 apr. 11:30DCS VR1 - DVV VR1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mrt.DCS VR1 - GVA VR11 - 3
  • Poulestanden DCS VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pax VR115122141113038
    2Gendringen VR115113160184236
    3sv Loil VR115102342212132
    4Kilder VR11482452252726
    5GVA VR11481546252125
    6Keijenburgse Boys VR11574441291225
    7VDZ VR4147343530524
    8DCS VR1145272729-217
    9ST NVC/Den Dam/SDOUC VR1144552731-417
    10SV CCW '16 VR1123181427-1310
    11RKHVV VR21412112164-435
    12DVV VR11411121252-404
    13HC '03 VR11200121066-560

    Poulestanden DCS VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS VR13300150159
    2Loo VR13201153126
    3DVC '26 VR33012215-131
    4Sprinkhanen VR13012115-141

    Poulestanden DCS VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Lemelerveld/Lemele VR1110011293
    2SP Rekken VR111008083
    3Beuningse Boys VR111007073
    4Go Ahead Kampen VR111008263
    5Gramsbergen VR111008263
    6SDV Barneveld VR211008353
    7Bennekom VR111007253
    8Keijenburgse Boys VR111005053
    9Witkampers VR211005053
    10Terschuurse Boys VR111005143
    11Gendringen VR111004043
    12Activia VR111005233
    13Orion VR211005233
    14VIOS V. VR111003033
    15ESA VR111005323
    16Kilder VR111005323
    17DSV '61 VR111004223
    18FC Eibergen VR111003123
    19MVV '69 VR111003123
    20SKV VR211003123
    21KOSC VR111002023
    22HHC Hardenberg VR211005413
    23DIO '30 VR111003213
    24ST: Erix/KSV VR111003213
    25ST: Vios B/Grol VR211003213
    26WVF VR111003213
    27Fortissimo VR111002113
    28Quick '20 VR111002113
    29FC Zutphen VR111002113
    30Leones VR111003303
    31Warnsveldse Boys VR111002203
    32DCS VR200000000
    33RVW VR110013300
    34NEO VR110012200
    35SV CCW '16 VR2100145-10
    36Achilles '12 VR1100123-10
    37vv Ewijk VR1100123-10
    38Markelo VR1100123-10
    39Sp. Neede VR1100123-10
    40Quick 1888 VR1100112-10
    41Wilhelminaschool VR1100112-10
    42FC Winterswijk VR1100112-10
    43Alverna VR1100135-20
    44GVA VR1100135-20
    45VVOP VR2100124-20
    46DCS VR1100113-20
    47FC Horst VR1100113-20
    48Vogido VR2100113-20
    49Den Ham VR1100102-20
    50Lochuizen VR1100125-30
    51Spero VR2100125-30
    52SV Zwolle VR1100103-30
    53Kesteren VR1100115-40
    54Zeddam-Sint Joris VR1100104-40
    55SVO FC Maas en Waal VR1100138-50
    56Apeldoornse Boys VR1100127-50
    57AZSV VR3100105-50
    58Sc. Overwetering VR1100105-50
    59ST: EMMS/SC Lutten VR1100128-60
    60SEH VR1100128-60
    61sv DFS VR1100107-70
    62De Zweef VR2100108-80
    63ST: AZC/Sp. Eefde VR 11001211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Brittany vanTeamspeler
    Craats, Marit van deTeamspeler
    Derksen, MelanieTeamspeler
    Engelenburg, Mandy vanTeamspeler
    Gardien, SarahTeamspeler
    Geurds, VeroniqueTeamspeler
    Hoksbergen, ManonTeamspeler
    Jansen, FleurTeamspeler
    Lamers, MerelTeamspeler
    Palm-Alvarez Gieling, StephanieTeamspeler
    Teuben, DaniqueTeamspeler
    Vleghert, FleurTeamspeler
    Wielinga, GinaTeamspeler