• Start Voetbal Academy

    DCS heeft door de goede samenwerking in het afgelopen seizoen de overeenkomst met Voetbalscholing.nl verlengd voor het nieuwe seizoen 2018/2019. Onderdeel van deze overeenkomst is de samenwerking met de Voetbal Academy.

    Op 7 september a.s. begint Voetbalscholing.nl met de eerste (introductie)training van de Voetbal Academy. Iedere jongen of meisje die plezier heeft in het voetbalspelletje en zich wil ontwikkelen tot een betere voetballer kan zich aanmelden voor de serie van 10 voetbaltrainingen. Iedere vrijdagmiddag van 16.00 uur tot 17.15 uur wordt er op het hoofdveld van sv DCS in Zevenaar getraind onder leiding van gediplomeerde trainers.

    Inschrijven voor de Voetbal Academy en meer informatie over Voetbalscholing.nl kan via weblink; http://voetbalscholing.nl/locatie-dcs-zevenaar/