• Start Voetbal Academy 2019

    Binnenkort starten weer de trainingen van de Voetbal Academy Moves & Skills. Gediplomeerde trainers van Voetbalscholing.nl  begeleiden de wekelijkse trainingen en houden rekening met de leeftijd en niveau (talent) van het kind.

    Doelstelling van de trainingen is dat de kinderen zich op speelse manier beter ontwikkelen en daardoor met nog meer plezier het voetbalspel zal beleven.

    Op vrijdag 1 maart 2019 van 1600 uur tot 1715 uur zijn alle kinderen uit Zevenaar en omgeving in de leeftijd 6 t/m 14 jaar van harte welkom voor een introductietraining. Je mag je vriend(in) ook mee laten doen met deze intruductietraining. De wekelijkse trainingen beginnen op 8 maart. 

    Ben je nieuwsgierig of heb je al ervaring met deze Voetbal Academy en wil je weer meedoen dan kun je je aanmelden bij onze jeugdcoordinator Emil Haarsma of je vult het inschrijfformulier in dat in het clubhuis ligt!