• Inleveren kleding en materiaal


  Nu er door de coronacrisis de competitie niet wordt uitgespeeld en er ook geen toernooien worden gespeeld, is het nu tijd om kleding en materiaal in te leveren. Dit moet gedaan zijn voor 14 juni a.s.

  Dit kan op 2 manieren:

  1. Op maandag-, dinsdag-, woensdag- en donderdagmorgen van 9.00 tot 12.00 uur inleveren in het clubhuis, de tas met de kleding, alsmede de coachjassen, trainingspakken, waterzakken, fluitjes enz..... voorzien van naam en team op het inleverformulier - klik hier voor download

  2. Deponeren in de gang van de kleedkamers uiteraard zoals hierboven omschreven.

  Wij kunnen dan alles controleren en in kaart brengen en naar aanleiding van deze inname kunnen wij eventuele nieuwe spullen op tijd bestellen. 

  De sleutels mogen jullie na de laatste training (eind juni) bij Robbert Benen inleveren.

  Alle elftallen zijn verplicht om bovenstaande in acht te nemen.

  Alvast bedankt voor jullie medewerking.

  Vriendelijke groet,

  Boudewijn Jansen
  Materialen sv DCS/Kansrijk de Liemers