• Programma

    DatumWedstrijdMeer
    22 mei. 18:30DCS JO13-2 - DVC '26 JO13-2
    22 mei. 19:00AZSV MO15-1 - DCS MO15-2
    24 mei. 19:30DCS 35+1 - Dierense Boys 35+1
    24 mei. 20:00DVOV 35+2 - DCS 35+1
    24 mei. 20:30DCS 35+1 - DVV 35+3
    24 mei. 19:30DCS 35+2 - SDZZ 35+1
    24 mei. 20:00DCS 35+2 - SV Babberich 35+1
    24 mei. 20:30GSV '38 35+1 - DCS 35+2
    25 mei. 10:00VRC G1 - DCS G1
    25 mei. 15:00DCS JO19-1 - Beuningse Boys JO19-1
    25 mei. 15:45RKHVV JO19-2 - DCS JO19-2
    25 mei. 15:00Zelos JO19-2 - DCS JO19-3
    25 mei. 12:30DCS JO17-1 - OVC '85 JO17-1
    25 mei. 15:00DCS JO17-2 - SP Lochem JO17-3
    25 mei. 12:30DCS JO17-3 - RKPSC JO17-2G
    25 mei. 11:15Zelos JO17-2 - DCS JO17-4
    25 mei. 13:00DCS JO15-1 - Eerbeekse Boys JO15-1
    25 mei. 13:00Arnhemia JO15-1 - DCS JO15-2
    25 mei. 12:30DCS JO15-3 - VVO JO15-2
    25 mei. 11:15Beuningse Boys JO13-1 - DCS JO13-1
    25 mei. 09:30DCS JO13-2 - SDZZ JO13-1
    25 mei. 10:15DCS JO12-1 - OSC JO12-1
    25 mei. 11:00Angerlo Vooruit JO12-1G - DCS JO12-2
    25 mei. 09:00GSV '38 JO12-1 - DCS JO12-3
    25 mei. 10:00Sc Westervoort JO11-1 - DCS JO11-1
    25 mei. 08:30RKHVV JO11-4G - DCS JO11-3G
    25 mei. 10:15Sprinkhanen JO11-1 - DCS JO11-4M
    25 mei. 09:45DCS JO10-1 - Elsweide JO10-1
    25 mei. 08:30DCS JO10-2 - FC Zutphen JO10-6
    25 mei. 09:45DZC '68 JO10-4 - DCS JO10-3
    25 mei. 08:30DCS JO10-4 - OBW JO10-2
    25 mei. 09:00SC Rheden JO10-1 - DCS JO10-5
    25 mei. 09:45DCS JO9-2 - SC Doesburg JO9-1
    25 mei. 08:30DCS JO9-3 - DVV JO9-2
    25 mei. 09:00RKPSC JO8-1 - DCS JO8-1
    25 mei. 08:30DCS JO8-2 - RKHVV JO8-3
    25 mei. 09:45DCS JO8-3 - MvR JO8-2
    25 mei. 10:15Redichem JO7-1 - DCS JO7-3
    25 mei. 11:45DZC '68 MO17-2 - DCS MO17-1
    25 mei. 09:45DCS MO15-2 - Dinxperlo MO15-1
    26 mei. 14:00DCS 1 - VIOD 1
    26 mei. 10:30Concordia-W 2 - DCS 2
    26 mei. 10:00DCS 3 - SDOUC 2
    26 mei. 11:30sv Loil VR1 - DCS VR1
    26 mei. 11:30DCS MO15-1 - SC Westervoort MO17-1
    27 mei. 18:30Groessen JO11-4 - DCS JO11-3G
    27 mei. 18:30DCS JO10-4 - DVC '26 JO10-2
    27 mei. 18:30DCS JO8-3 - DVC 26 JO08-3G
    27 mei. 19:00Sprinkhanen MO15-1 - DCS MO15-1
    29 mei. 18:30SML JO10-6 - DCS JO10-5
    29 mei. 18:30SV Basteom JO9-1 - DCS JO9-2
    1 jun. 10:00DCS JO12-1 - Bon Boys JO12-1
    1 jun. 11:15DTS '35 Ede JO12-2 - DCS JO12-2
    1 jun. 09:45DCS JO10-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO10-4
    1 jun. 09:00Doesburg SC JO10-2G - DCS JO10-2
    1 jun. 08:30Sc Westervoort JO10-4 - DCS JO10-5
    1 jun. 08:30VDZ JO8-2 - DCS JO8-1
    2 jun. 10:00Kilder VR1 - DCS VR1
    3 jun. 19:00DVC '26 JO17-3 - DCS JO17-3
    4 jun. 18:30VDZ JO11-1 - DCS JO11-1
    7 jun. 19:30DCS 35+2 - GSV '38 35+1
    7 jun. 20:00SDZZ 35+1 - DCS 35+2
    7 jun. 20:30DCS 35+2 - SV Babberich 35+1
    12 jun. 18:30DCS JO11-4M - DVC 26 JO11-4G