• Odin winnaar FIFA19 toernooi

  Op zaterdagochtend 2 februari waren 40 jeugdleden in de leeftijd van 8 tot 14 jaar aanwezig in het clubhuis van DCS om het FIFA19 toernooi te spelen. De organisatie was in vakakundige handen van WePlayEsports. Op 10 playstations werd op fanatieke en enthousiaste wijze achtereenvolgens de poulewedstrijden, knock-out wedstrijden en de finale wedstrijden gespeeld.

  Ondanks soms het leeftijdsverschil waren alle wedstrijden tot het laatste moment spannend. De spelers met de beste e-player skills kwamen uiteindelijk in de finale ronde. Alle spelers en aanwezige ouders hebben genoten van een geslaagd FIFA19 event.

  De strijd om de derde plaats werd gewonnen door Rupert en in een spannende finale werd Divaino verslagen door Odin.
  Odin mag zich nu de beste Esports-player FIFA19 van DCS noemen!

 • We Play
 • Uitleg spel
 • Speelschema
 • Playstations
 • Odin winnaar FIFA19 toernooi