• Liemerse Sportprijs 2018 - voordragen kandidaat

    De Liemerse Sportprijs wil sporters die een bijzondere prestatie hebben verricht in het zonnetje zetten.

    Op donderdag 13 december wordt vanaf 20 uur een feestelijke verkiezingsavond gehouden bij de OGtent in Duiven. De Liemerse Sportprijs is een initiatief van de regiocampagne De Liemers Helemaal Goed in samenwerking met de Liemerse gemeenten Duiven, Westervoort en Zevenaar en de sportredactie van dagblad De Gelderlander.

    DCS heeft een geweldige sportman in de voetbalvereniging, de topscorer "aller tijden" van De Liemers, Onur Ilbay. Hij scoorde al 132 doelpunten in 10 jaar tijd als speler van DCS. Daarnaast is hij een voorbeeld voor zijn teamgenoten en alle (jonge) voetballers van DCS door zijn nimmer aflatende en sportieve inzet en door zijn uitstekende leidinggevende kwaliteiten als aanvoerder! 

    Je kunt Onur tot en met 15 november voordragen als kandidaat voor de Liemerse Sportprijs!
    Ga naar website; https://www.liemersesportprijs.nl/