• KICK-OFF DCS 2019

  De Kick-Off van sv DCS voor het nieuwe seizoen wordt op zaterdag 17 augustus 2019 gehouden. In tegenstelling tot vorig jaar dit keer alleen voor de seniorenteams DCS 3 t/m DCS 7, DCS 35+1 en DCS 35+2, DCS VR1 en DCS VR2, DCS VET en DCS G1.

  Deze Kick-Off beoogt dat leiders/trainers/spelers aan het begin van het seizoen weer op de hoogte worden gebracht van de belangrijkste afspraken, (spel)regels en enkele procedures in de vereniging. Tevens leert men op deze dag de (nieuwe) mensen kennen die gedurende het seizoen aanspreekpersoon zijn voor verschillende zaken en als het mogelijk is wordt er ook materiaal/kleding en/of sleutels verstrekt. Er wordt in mixedteams verschillende sportspelactiviteiten op het hoofdveld gespeeld. Meedoen is dit keer belangrijker dan winnen! Tot slot is er in het programma tijd en ruimte om met elkaar te genieten van een lekker hapje met een drankje. Voor de muzikale noot is DJ Pascal aanwezig. Allemaal ingrediënten voor een gezellige, informatieve en sportieve KICK-OFF 2019!

  Het programma is;
  1330 – 1500 uur     voorbereiding sportspelactiviteiten
  1500 – 1530 uur     opstart Kick-Off, inloop en indeling mixteams
  1530 – 1730 uur     start sportspelactiviteiten
  1730 – 1830 uur     pauze (informatie en eten/drinken)
  1830 – 2000 uur     vervolg sportspelactiviteiten
  2000 – 2300 uur     einde Kick-Off        

  In de bijeenkomst op 20 juni 2019 is met de leiders/trainers van de deelnemende seniorenteams afgesproken om deze Kick-Off ook praktisch te ondersteunen. Ten eerste wordt verzocht om uiterlijk 13 augustus een (globale) opgave doen van het aantal deelnemers van hun team. Ten tweede wordt verwacht dat de leiders en/of enkele spelers per team (min 2 pers) op 17 augustus 2019 om 1330 uur aanwezig zijn ivm voorbereiding van de sportspelactiviteiten.

  De opgave deelnemers en bevestiging ondersteuning per mail sturen naar; evenementen@svdcs.nl

  Evenals vorig jaar gaan we er weer een gezellige, informatieve en sportieve Kick-Off 2019 van maken en met elkaars ondersteuning en medewerking gaat dat beslist lukken!