• WINNAARS DCS JUMBO SPORTCLUBACTIE

  DANK JULLIE WEL !

  Een groot dank je wel namens de Sponsorcommissie aan alle spaarders die hebben meegedaan aan de JUMBO SPORTCLUBACTIE.

  Dankzij jullie mocht Anne van Buren van de Sponsorcommissie een waarde cheque ter waarde van EUR 855,00 in ontvangst nemen, die persoonlijk werd uitgereikt door Jan Heemskerk van JUMBO.

  Menig DCS-er heeft een boodschappenpakket gewonnen en ook de Superhoofdprijs (elektrische fiets  t.w.v. EUR 1.500,00) ging naar DCS. Lizzy Geurts van de MO15-1 was de gelukkige. Zij presteerde het om maar liefst 220 (!!) kaarten in te leveren. Klasse Lizzy en veel plezier met je nieuwe fiets!

  Het sparen is nog niet ten einde… wel deze actie, maar jullie kunnen nog steeds sparen voor DCS. 
 Van alle online aankopen die via het logo van SPONSORKLIKS zijn gedaan, ontvangt DCS een percentage! Het logo van Sponsorkliks staat rechtsboven op de DCS-site of je download de Sponsorkliks app.

  Dus bestel jij je boodschappen online of koop je een cadeaukaart via bol.com of toch dat leuke setje gezien op Wehkamp, ga eerst naar de DCS site en klik op het SPONSORKLIKS logo en je spaart gelijk voor DCS. Blijf dus sparen voor DCS en bestel online via SPONSORKLIKS!