• Inleveren kleding en materiaal DCS teams

  Beste leiders/trainers,

  Het einde van een mooi voetbalseizoen is weer in zicht. Enkele teams hebben de komende weken nog een wedstrijd of een toernooi, maar er zijn ook al teams die genieten van de zomerstop.

  Aan het einde van het voetbalseizoen is het nodig om de verstrekte kleding en het materiaal van sv DCS in te leveren, zodat dit kan worden gecontroleerd en waar nodig hersteld, vervangen of besteld. Belangrijk is om te weten dat we hiermee proberen te voorkomen dat er aan het begin van het nieuwe seizoen alsnog bestellingen moeten worden gedaan. We willen graag dat elk team tijdig in een mooi en compleet tenue kan voetballen in het nieuwe seizoen.

  De verstrekte kleding (m.n. tenues en coachjassen) en het materiaal (o.a. wedstrijdballen en bidons) moeten voor controle worden ingeleverd op dinsdag 25 juni of donderdag 27 juni in het clubhuis. Op beide dagen van 19.00 uur tot 20.30 uur.

  Om het inleveren en de controle goed en vlot te laten verlopen verwachten wij  jullie medewerking met het volgende;

  • alles (kleding en materiaal) per team tegelijk inleveren,
  • de kleding schoon inleveren,
  • de kleding en het materiaal zelf vooraf tellen en controleren op eventuele gebreken,
  • de kleding wat vervangen moeten worden, graag los verpakken in de sporttas.

  Via mailadres; info@kansrijkdeliemers.nl aanmelden of je op 25 juni of 27 juni komt inleveren!

  Alvast dank voor de medewerking,
  Boudewijn en Marco,
  Commissie Kleding en Materialen sv DCS