• Indeling meidenteams 2019/2020 SVO DCS/OBW

    De afgelopen weken heeft de werkgroep SVO DCS/OBW gesprekken gehad met de huidige trainers en leiders van de meidenelftallen van DCS en OBW.

    De werkgroep heeft op basis van de aantallen en de inschatting zeer zorgvuldig een voorlopige indeling gemaakt. Deze heeft de werkgroep vervolgens aan de trainers voorgelegd. Aan de hand van de gesprekken heeft de werkgroep de voorlopige indeling nog op een enkele plek gewijzigd.

    Mochten er meiden zijn die toch graag in een ander team willen spelen, dan kunnen zij hun wensen aangeven bij de werkgroep (zie onderstaande contactgegevens). De werkgroep kijkt of er nog een wisseling gemaakt kan worden.

    De werkgroep begrijpt dat het spannend is voor de meiden om bij nieuwe meiden in het team te komen en doet er dan ook alles aan, om de nieuwe teams zo snel mogelijk aan elkaar te laten wennen en om succesvolle teams te worden.

    Op dit moment wordt er achter de schermen hard gewerkt aan de nieuwe uitstraling van ons samenwerkingsverband. Zodra hier meer concrete informatie over is, zal de wergroep dat laten weten.

    Mocht je een vraag hebben of een wisseling willen aanvragen, dan kun je contact opnemen met de onderstaande personen.

     

    Leden van de werkgroep SVO DCS/OBW

    Maarten Kuppens    m.kuppens@rijnijssel.nl

    Marcel Vogel           marcelvogel13@gmail.com

    Sarah Gardien         sarahgardien@hotmail.com

    Veronique Geurds   veroniquegeurds@hotmail.com

     

    De teams zijn als volgt ingeschreven/ingedeeld:

    MO19-1               1ste klasse

    MO17-1               1ste klasse

    MO17-2               2de klasse

    MO17-3               2de klasse

    MO15-1               2de klasse

    MO13-1               2de klasse

  • MO19-1

    Naam

    Tussenvoegsel

    Voornaam

    Club

    Beest

    ter

    L.

     

    Berends

     

    R.

     

    Brenk (keeper)

    van

    S.

     

    Brinke

    ten

    B.

     

    Habraken

     

    G.

     

    Heinhuis

     

    I.

     

    Hendriks

     

    E.

     

    Kant

    vd

    E.

     

    Longhorn

     

    B.

     

    Menting

     

    M.

     

    Nijland

     

    E.

     

    Ophuizen

    van

    P.

     

    Roumimper

     

    A.

     

    Tadros

     

    R.

     

    Versluis

     

    F.

     

    Vogel

     

    N.

     

           

    Trainer

    Rick Sopacua

       

    Trainer

    Mika van Werken

     

    Leider

    Frank Habraken

     

    Grensrechter

    John van Brenk

     
           
  • MO17-1

    Naam

    Tussenvoegsel

    Voornaam

    Club

    Aalbers

     

    M.

     

    Al Hayani

     

    K.

     

    Bloem

     

    M.

     

    Buunk

     

    G.

     

    Ceresa

     

    L.

     

    Dijk

    van

    M.

     

    Eck

    van

    V.

     

    Hubers

     

    N.

     

    Hulstijn

     

    N.

     

    Loef

     

    E.

     

    Pelgrom

     

    I.

     

    Polman (keeper)

     

    J.

     

    Ter Braake

     

    J.

     

    Terbonsse

     

    M.

     

    Vink

     

    A.

     

           

    Trainer

    Carlijn de Warle

       

    Leider

    Freek Aalbers

       
  • MO17-2

    MO17-2

       

    Naam

    Tussenvoegsel

    Voornaam

    Club

    Bloemberg

     

    A.

     

    Bolder (keeper)

     

    I.

     

    Braak

    van

    K.

     

    Derks

     

    E.

     

    Esselink

     

    L.

     

    Kruijs

     

    E.

     

    Kuipers

     

    M.

     

    Lubbers

     

    M.

     

    Moerkes

     

    M.

     

    Noteborn

     

    A.

     

    Onna

    van

    L.

     

    Rosbag

     

    I.

     

    Singels

     

    L.

     

    Staring

     

    I.

     

    Stokman

     

    L.

     

    Teunissen

     

    L.

     

           

    Trainer

         

    Leider

         
           
           
  • MO17-3

    MO17-3

       

    Naam

    Tussenvoegsel

    Voornaam

    Club

    Aalders (keeper)

     

    S.

     

    Abdulkadir

     

    A.

     

    Balkom

    van

    L.

     

    Bingöl

     

    Z.

     

    Bree

    van

    F.

     

    Brinke

    ten

    S.

     

    Huisman

     

    M.

     

    Limbeek

    van

    L.

     

    Möller

     

    I.

     

    Nielen

    van

    F.

     

    Overkleeft

     

    A.

     

    Schipper

     

    I.

     

    Schreven

     

    F.

     

    Wagenvoorde

     

    I.

     

    Willemsen

     

    R.

     

    Willemsen

     

    E.

     

           

    Trainer

    Rachid Chtouki

       

    Leider

         
  • MO15-1

    MO15-1

       

    Naam

    Tussenvoegsel

    Voornaam

    Club

    Arslan

     

    S.

     

    Daams

     

    R.

     

    Dijk

    van

    B.

     

    Frederiks

     

    A.

     

    Geurtsen

     

    L.

     

    Gijsbers

    van

    E.

     

    Godschalk

     

    A.

     

    Heel

    van

    N.

     

    Hesselman

     

    D.

     

    Hesz

     

    L.

     

    Jansen (keeper)

     

    I.

     

    Kleinpenning

     

    G.

     

    Kool

     

    L.

     

    Nielen

    van

    I.

     

    Roording

     

    E.

     

    Seijda

    van

    A

     

           

    Trainer

    Dave van Heel

       

    Trainer

    Hans Kistemaker

       

    Leidster

    Claudia Meurs

       
           
  • MO13-1

    MO13-1

       

    Naam

    Tussenvoegsel

    Voornaam

    Club

    Bakker

     

    M.

     

    Bektas

     

    D.

     

    Berg

    van de

    L.

     

    Claassen

     

    N.

     

    Cooke

     

    S.

     

    Engelen

    van

    K.

     

    Groeneveld

     

    K.

     

    Hummel

    van

    S.

     

    Jansen

     

    F.

     

    Kruijs

     

    D.

     

    Kruijs

     

    R.

     

    Onstein

     

    N.

     

    Voskamp

     

    D.

     

    Witte

    de

    L.

     

     

     

     

     

    Trainer

    Peter van Engelen

     

    Leider

    Richard Voskamp