• Grote Clubactie 2018

  Samen sterk voor de club. Doe mee aan de Grote Clubactie 2018!

  Vanaf 15 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie 2018!

  DCS lotenverkopers (jeugdleden) gaan langs de deuren of langs vrienden en familie om loten te verkopen. De DCS lotenverkopers/ouders worden middels een brief geïnformeerd over details van deze clubactie.

  De komende weken zal ook in het clubhuis actief loten worden aangeboden bij de leden!

  Dit jaar kunnen de lotenverkopers extra zakgeld verdienen. Voor ieder verkocht lot vanaf 12 loten of meer krijgt de verkoper €0,25. Ook zijn er dit jaar weer leuke prijzen voor de beste 10 lotenverkopers te winnen.

  Het streven is evenals vorige jaren om een mooi bedrag binnen te halen. Er is besloten om de opbrengst van de clubactie te besteden aan de (trainings)materiaal voor de jeugdleden. Welk materiaal nodig is, wordt nog overlegd met de Jeugdcommissie.

  Contactpersoon voor de GCA 2018 is Ramona Lubbers (groteclubactie@svdcs.nl).

   Steun DCS en (ver)koop loten van de Grote Clubactie!