• FOUTE KERSTBORREL 19 DEC 2019


    Op 19 december 2019
    wordt na het succes van vorig jaar dit keer weer een Foute Kerstborrel georganiseerd. Dit is de laatste trainings- en clubavond van het jaar 2019.

    Het wordt een feestelijke avond door de aanwezigheid van een DJ met een karaokeshow. Uiteraard ontbreekt de verkiezing van de FOUTSTE KERSTOUTFIT niet. Doe een leuke kersttrui of iets anders gekst aan en je wint een leuk prijsje.

    De traditionele heerlijke snert met roggebrood en spek van ons aller "Mosje" wordt geserveerd evenals verse oliebollen en appelflappen. Veel ingredienten dus om samen het jaar 2019 af te sluiten.

    De Foute Kerstborrel begint om 2000 uur en duurt tot circa 2330 uur. De elftallen die normailter op deze donderdagavond trainen wordt vriendelijk gevraagd om uiterlijk 2100 uur in het clubhuis aanwezig te zijn, zodat velen kunnen deelnemen aan deze feestelijke clubavond!