• Drukbezochte Nieuwjaarsreceptie DCS

  Op zondagmiddag 6 januari jl zijn tijdens een gezellige en zeer drukbezochte Nieuwjaarsreceptie DCS 10 jubilarissen gehuldigd voor hun trouw lidmaatschap bij de vereniging.

  Jubilarissen 25 jr; Harry Bruns, Sander Elffrink, Niels de Jong, Theo Lendering, Patrick vd Veerdonk.
  Jubilarissen 40 jaar; Johan van Bakel, Bertie van Onna, Marco Jansen, Marcel Jansen.
  Jubilaris 50 jaar; Ronnie Beverwijk.

  Iedere jubilaris werd door voorzitter Rene van Leeuwen toegesproken met persoonlijke, mooie, leuke en sportieve DCS herinneringen over een periode van in totaal 335 jaar. Alle jubilarissen worden hartelijk gefeliciteerd met het bereiken van deze mijlpalen!

  De jubilarissen Lennart van Eekhout (25jr), Boudewijn Jansen (40jr), Erik Vermaeten (50jr) waren niet aanwezig.

  Tevens zijn op deze zondagmiddag de DCS leden, Jan Diderichs en John Pelkman, door een besluit van de ALV op 19 nov 2018, voor hun langdurige en uitstekende inzet voor de vereniging benoemd als Lid van Verdienste. Hartelijk gefeliciteerd met deze verdiende eretitel!

 • Jubilarissen
 • Leden van Verdienste