• Allereerste onder 19 toernooi sv DCS - update!

  Beste voetbalvrienden,

  Op zaterdag 22 juni organiseren we vanuit DCS het allereerste onder 19 toernooi. Een toernooi dat zal bestaan uit 8 deelnemende teams. DCS zal 2 van deze teams invullen, te weten J019-1 en J019-2.

  De andere 6 deelnemers zijn;
  Angerlo J019-1
  OBW J019-1
  DVC J019-1
  Concordia Wehl J019-1
  DVV J019-1

  Schrijf het vast in je agenda, want uiteraard hopen we zoveel mogelijk mensen te mogen verwelkomen om van deze dag een succes te maken en het toernooi jaarlijks te laten terugkeren bij DCS. Met wellicht in een volgende editie weer een overnachting??..

  Update
  Door de reconstructie van de parkeerplaats op sportpark Hengelder is de bereikbaarheid van ons clubhuis beperkt voor voetgangers en fietsers. Parkeren van auto's kan in de berm van de weg richting "Jeu de Boules" en richting de kleedkamers bij "De Spil". Volg de bewegwijzering vanaf de weg Hengelder. De toegang van het hoofdveld en naar het clubhuis kan via de achterpoort.

  De toernooicommissie