We zijn geschokt, verbijsterd en zeer bedroefd door het overlijden van ons Erelid Gerard Rabelink. Geheel onverwacht is zondag 19 oktober 2025 onze clubman op 80 jarige leeftijd overleden.
Gerard was al 53 jaar trouw DCS-lid. Na een verhuizing van Gaanderen naar Zevenaar ging hij in 1972 bij DCS op recreatief niveau voetballen. Na zijn actieve voetbalperiode heeft Gerard talloze vrijwilligersfuncties verricht zowel voor de voetbalvereniging als voor de supportersvereniging.
Voor supportersvereniging heeft Gerard samen met anderen een stevig fundament gelegd. De administratieve en financiële organisatie werd perfect op orde gebracht waar we nu nog steeds de vruchten van plukken.
Gerard heeft altijd veel tijd en energie gestoken in DCS. Een goede voetbalvriend/vader/opa en een voorbeeldig DCS clublid. Het geduldig werken achter de schermen, vrijwel onzichtbaar, een stille kracht maar wel aanwezig zijn en het streven naar perfectionisme tot ver achter de spreekwoordelijke komma waren zijn typerende eigenschappen.
Gerard heeft zich meer dan verdienstelijk gemaakt in talloze vrijwilligersfuncties en voor het langdurig en op uitstekende wijze verrichten van diverse bijzondere taken o.a. het maken van contributiekaarten, samenstellen van een Infobulletin, coördineren van de poortloterij en inzamelen oud-papier, organiseren van de vele kaartavonden en de daaraan verbonden werkzaamheden is Gerard in 2014 benoemd tot Lid van Verdienste en daarna in 2023 benoemd tot Erelid m.n. voor zijn langdurige inzet als ledenadministrateur.
We gaan Gerard erg missen om wie hij was. Een mooi en goed familiemens, altijd vriendelijk en beleefd, geïnteresseerd in de medemens, goud eerlijke meningen en positief kritische opmerkingen, geduldig luisterend en ondanks de ouderdomskwaaltjes altijd goed gemutst met veel gevoel voor humor.
De laatste jaren waren de wekelijkse DCS-clubavonden om klokslag 21.00 uur met zijn voetbalvrienden aan de stamtafel telkens weer mooie en gezellige momenten. En wie hem iets beter en langer kende, herkent vast die ene zin die zo vaak viel bij de laatste biertjes: “Nog eentje dan…..!” Een kleine uitspraak, maar ééntje die precies laat zien wie Gerard was, iemand die het leven omarmde, een levensgenieter en graag samen was met zijn dierbaren en vrienden en dan door die gezelligheid altijd nog even wilde blijven.
Onze gedachten gaan uit naar de naaste familie, nabestaanden en vrienden en wensen hun heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.
Rust zacht Gerard!
Namens bestuur DCS,
Voorzitter Rene van Leeuwen
Vanaf woensdagavond 22 oktober ligt er in ons clubhuis een condoleanceregister om een persoonlijk bericht in te schrijven. Hieronder de rouwkaart met informatie over het afscheid nemen en de afscheidsdienst. Op 2 november is er voor aanvang van de wedstijd DCS vs Eldenia nog een gepast eerbetoon aan Gerard!
