• DCS besluit ivm coronavirus!

  De KNVB heeft alle voetbalwedstrijden van het prof- en amateurvoetbal tot 1 april 2020 AFGELAST ivm de impact van het coronavirus op de volksgezondheid.

  Zie weblink https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59620/tot-en-met-31-maart-geen-voetbal-nederland

  Het bestuur neemt de maatregelen van de overheid serieus en het advies van de KNVB over en neemt daarmee haar verantwoordelijkheid met dit moeilijke besluit. De gezondheid van onze leden en vrijwilligers is immers het belangrijkste.

  Het DCS bestuur heeft daarom in overleg met meerdere sleutelfunctionarissen besloten dat er op onze velden vanaf vandaag 12 maart 2020 NIET MAG WORDEN GETRAIND en ER GEEN CLUBACTIVITEITEN CQ CLUBAVONDEN IN HET CLUBHUIS PLAATSVINDEN TOT 1 APRIL 2020! 

  Het bestuur hoopt dat deze maatregelen het beoogde effect hebben op de volksgezondheid en vertrouwen op volledige medewerking en begrip van een ieder.

  Mocht de situatie rondom het coronavirus zich wijzigen dan volgt zsm nadere informatie op deze website en andere social media.

  Met gezonde groet,
  namens het DCS bestuur,
  voorzitter Rene van Leeuwen