• DCS 1 winnaar zaaltoernooi senioren

  Op zondag 19 januari 2020 werden de finales gespeeld van het onderlinge zaaltoernooi voor de senioren. Het was tot de laatste wedstrijd spannend, waarbij DCS 1 tegen DCS JO 19 niet mocht verliezen om winnaar te worden. En dat lukte  ruimschoots middels een 5-2 overwinning. DCS 35+ 1 werd de  winnaar van de kleine finale om de plaatsen 4 t/m 7.

   

   Eindstand  

   

  1.

  DCS 1

  2.

  DCS 2

  3.

  DCS JO19-1

  4.

  DCS 35+ 1

  5.

  DCS 4

  6.

  DCS 5

  7.

  DCS 8

  Topscoorder van het hele toernooi (incl. de voorrondes) werd Nino Nijland (DCS 2) met  12 treffers voor Fabian Veldhuis (DCS JO19), Marco Jansen (DCS 35+ 1) en wederom Nino Nijland, maar nu voor DCS 3 allen met 9 treffers. De prijzen werden uitgereikt door onze voorzitter RenĂ© van Leeuwen. Hij bedankte de organisatie voor het uitstekende verrichte werk ondanks de tegenslagen. Ook een speciaal woord van dank aan Dennis Versluis en zijn crew van sporthal Lentemorgen, die een uitstekend gastheer voor ons waren. Daarnaast bedankte hij Bart Vink die na ruim 20 jaar er een punt achter zette.