• Winnaar zaaltoernooi senioren

  DCS 1 winnaar  zaaltoernooi  senioren

   Op zondag 13 januari 2019 werden de finales gespeeld van het onderlinge zaaltoernooi voor de senioren. Het was tot de laatste wedstrijd spannend, waarbij DCS 1 in de laatste wedstrijd DCS 2 moest verslaan om winnaar te worden. En dat lukte  ruimschoots middels een 8-2 overwinning. DCS 35+ 1 werd de  winnaar van de kleine finale om de plaatsen 5 t/m 8.

   

  Eindstand

   

  1. DCS 1
  2. DCS 2
  3. DCS 3
  4. DCS JO19-1

   

  1. DCS 35+ 1
  2. DCS 4
  3. DCS 5
  4. DCS 35+ 2

   

  Topscoorder van het hele toernooi (incl. de voorrondes) werd Sven Willems (DCS 1) met

  10 treffers voor Nino Nijland (DCS 2) met 9 en Jan van Zimmeren (DCS 1) en Niels Hendriksen (DCS 3) met 8 treffers.

   De prijzen werden uitgereikt door onze voorzitter René van Leeuwen. Hij bedankte de scheidsrechters Hans, Henk, Wilfried en Peter, organisatoren Bart Vink en Theo Ouwens, en ‘tafelheer’ Patrick v.d. Veerdonk. Ook een speciaal woord van dank aan Dennis Versluis en zijn crew van sporthal Lentemorgen, die een uitstekend gastheer voor ons waren en de traditie van de vorige beheerder Henny Derksen voortzetten door het sponsoren van dit toernooi.