• Convenant de Romei Therapie en Training

    Afgelopen week is een convenant met de Romei Therapie en Training ondertekend. Deze overeenkomst past in de DCS-visie van een veilig en gezond sportklimaat. 

    De fysiotherapiepraktijk de Romei verleent al enige tijd haar uitstekende en deskundige medische diensten aan geblesseerde spelers van DCS. Door het ondertekenen is de samenwerking geformaliseerd en biedt spelers van DCS de zekerheid van snelle en goede medische hulp en begeleiding bij sportblessures. Ook behoort hersteltraining van spelers tot de dienstverlening van de Romei.

    Afgesproken is dat iedere DCS speler, jong of oud, met een sportblessure zich kan melden via onze contactpersoon tussen de Romei en DCS. Contactpersoon is Hans Siers, onze verzorger van DCS1. Hij zal deskundig medisch advies geven en indien nodig doorverwijzen naar de Romei.