• Clubhuis DCS weer open vanaf donderdag 6 augustus om 1930 uur

  Het bestuur heeft op advies van de clubhuiscommissie besloten om het clubhuis/terras vanaf donderdag 6 augustus om 1930 uur weer te openen.

  In de maand augustus zal het clubhuis in ieder geval iedere donderdagavond (clubavond) geopend zijn. Afhankelijk van de beschikbaarheid van voldoende vrijwilligers is het clubhuis ook geopend als er geplande oefenwedstrijden worden gespeeld. In principe worden deze oefenwedstrijden op zaterdag en zondag gespeeld. Op de trainingsavonden op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag blijft het clubhuis voorlopig gesloten.

  De clubhuiscommissie is bezig om het clubhuis/terras coronaproof te maken en wordt nu ingericht conform de gestelde richtlijnen en protocollen. Belangrijkste factor is echter de mens. Van ieder lid, vrijwilliger, bezoeker, gast wordt verwacht zich te houden aan de (corona)huisregels;

  • Thuisblijven bij klachten
  • Afstand houden van 1,5 meter
  • Was vaker uw handen
  • Desinfecteer uw handen (desinfectiezuilen)
  • Hoest en nies in de binnenkant van uw elleboog
  • Schud geen handen.
  • Vermijd drukte

  Rekening houdend met de afstandsregel van 1,5mtr zijn er binnen in het clubhuis max 45 zitplaatsen. Op het terras wordt een grote tent neergezet en daar kunnen nog circa 30 personen zitten. In totaal kunnen we daarmee (voorlopig) max 75 personen een (verplichte) zitplaats aanbieden. Het verplaatsen van meubilair zowel binnen als buiten is niet toegestaan. Ook staanplaatsen creƫren is niet toegestaan. En helaas geldt de huisregel; VOL IS VOL!

  Er wordt op medewerking van een ieder gerekend en luister naar de aanwijzingen van clubhuismedewerkers. Het DCS coronaprotocol met daarin ook de huisregels in het clubhuis staat binnenkort op deze website!

  Het bestuur heeft er een vertrouwen in dat we op deze (voorlopig nieuwe) wijze met elkaar weer plezierig contact hebben in ons clubhuis en/of terras, de ontmoetingsplek van DCS!