• Bestuur en commissies

    CONTACT gegevens sv DCS Zevenaar via website@svdcs.nl en/of info@svdcs.nl

    Ledenadministratie 
    Ledenadministrateur Gerard Rabelink; ledenadministratie@svdcs.nl

    Aanmeldingsformulier nieuw lid via https://www.svdcs.nl/lid-worden/

    Je kunt een aantal belangrijke DCS gerelateerde documenten en bestanden hier terug vinden en downloaden:

    Bestuur DCS
    Dagelijks Bestuur; Voorzitter Rene van Leeuwen; voorzitter@svdcs.nl
    Dagelijks Bestuur; Penningmeester Mark Wassink; penningmeester@svdcs.nl
    Dagelijks Bestuur; Secretaris Wim Lendering; secretaris@svdcs.nl
    Algemeen Bestuurslid/Jeugdcommissie Martijn Donkers; jeugd@svdcs.nl
    Algemeen Bestuurslid/Hfd Thechnische Zaken Theo Ouwens; tz@svdcs.nl
    Algemeen Bestuurslid/Evenementen vacant; evenementen@svdcs.nl
    Algemeen Bestuurslid/commissielid SVO DCS/OBW Haico Moller; vrouwenvoetbal@svdcs.nl

    Jeugd bestuur jeugd@svdcs.nl
    Voorzitter Martijn Donkers
    Penningmeester Piet Jansen
    Secretaris Anita Meijer
    Hoofd Organisatie VACANT
    Hoofd Ondersteuning Harry Jansen; ondersteuning@svdcs.nl

    SVO DCS/OBW Meiden (commissie)
    Sarah Gardien/Veronique Geurds (Meiden); meidenvoetbal@svdcs.nl
    Sandy Derksen (Vrouwen); vrouwenvoetbal@svdcs.nl

    Jeugdcommissie Organisatie
    (Technisch) Coordinator JO15/JO17/JO19 Theo Ouwens
    (Technisch) Coordinator JO14 Tom Brouwer
    Coordinator JO11/JO12/JO13 Emil Haarsma
    Coordinator JO09 Raimond Giiezenaar
    Coordinator JO10 VACANT
    Coordinator JO08 Frank Bruns
    Coordinator JO07 VAKANT
    Coordinator Ukken Rene van Leeuwen

    Jeugdcommissie Ondersteuning ondersteuning@svdcs.nl
    Wedstrijdsecretaris jeugd Harry Jansen
    Ondersteuning secretariaat Albert Janssen
    Planner trainingen/velden Robbert Benen
    Coordinator tournooien Harry Jansen
    Hoofd Materialen/Kleding Boudewijn Jansen

    Commissie Technische Zaken tz@svdcs.nl
    Hoofd TC Theo Ouwens
    TC Senioren Presteren Ronnie Beverwijk
    TC Senioren Presteren Fred Jansen

    Waarden en Normen commissie
    Lidewij van Oosterum
    Joris Nijhof

    Afdeling G-voetbal gvoetbal@svdcs.nl 
    Coordinator Ronald den Heijer
    Theo Gijsberts

    Clubhuiscommissie clubhuis@svdcs.nl
    Commissielid Danielle vd Poel (coordinatie)
    Commissielid Yvonne Jansen
    Commissielid Bianca Berens (planning)
    Commissielid Paul Weenink (inkoop)

    DCS Post dcspost@svdcs.nl
    Redactie Karel van Swaaij
    Lay-out Ronnie Beverwijk
    Redactie/verslaggever vacant

    Supportersvereniging supporters@svdcs.nl
    Voorzitter Theo Gijsberts
    Penningmeester Gerard Rabelink
    Secretaris Bart Vink 

    Sponsorcommissie sponsoringsvdcs@gmail.com en sponsoring@svdcs.nl
    Voorzitter Hans Hendriksen
    Penningmeester Dirk Koekkoek
    Secretaresse Anne van Buren
    Acc.manager reclameborden Jan Willemsen
    Commissielid Wijnand Berendsen
    Commissielid Taco Stekelenburg
    Commissielid Wim Bless
    Commissielid David Uijttenboogaart
    Commissielid Youri Geurds
    Commissielid Roy van Santen

    Wedstrijdsecretariaat
    Seniorenteams DCS1, DCS2, DCS3 Theo Riswick
    Lagere Seniorenteams Albert Janssen
    Jeugdafdeling Harry Jansen

    Ondersteuning extern
    KNVB Consul Bennie te Kaat

    Societeit de Liemers info@societeitdeliemers.nl
    Voorzitter Wim Bless
    Penningmeester Gerrie Uffing
    Secretaris Rob Janssen
    Commissielid Rik den Breejen

    Accommodatiezaken  accommodatie@svdcs.nl
    Coordinator/Hfd Accommodatie Harry Sweers

    Narrowcasting narrowcasting@svdcs.nl
    Beheerder Theo Gerritsen
    Co-beheerder Johan Sluis

    Archief
    Archivaris VAKANT

    Website website@svdcs.nl
    Webmaster Iris van Leeuwen