• Bestuur en commissies

    CONTACT gegevens sv DCS Zevenaar

    website@svdcs.nl en/of info@svdcs.nl

    Ledenadministratie 
    Ledenadministrateur Gerard Rabelink
    ledenadministratie@svdcs.nl

    Aanmeldingsformulier nieuw lid via https://www.svdcs.nl/lid-worden/

    Algemeen bestuur
    Rene van Leeuwen
    Voorzitter
    voorzitter@svdcs.nl

    Mark Wassink
    Penningmeester
    penningmeester@svdcs.nl

    Wim Lendering
    Secretaris
    secretaris@svdcs.nl

    Martijn Donkers
    Jeugdvoorzitter
    jeugd@svdcs.nl

    Theo Ouwens
    Technische Zaken
    tz@svdcs.nl

    Vacant
    Lid/Evenementen
    evenementen@svdcs.nl

    Haico Moller
    Lid/Vrouwen-Meiden
    Commissielid SVO DCS/OBW
    vrouwenvoetbal@svdcs.nl

    Jeugd bestuur
    jeugd@svdcs.nl

    Martijn Donkers
    Voorzitter

    Piet Jansen
    Penningmeester

    Vacant
    Secretaris

    Vacant
    Hoofd Organisatie

    Harry Jansen
    Hoofd Ondersteuning
    ondersteuning@svdcs.nl

    Vacant
    Hoofd Organisatie

    Sarah Gardien/Veronique Geurds
    SVO DCS/OBW Meiden
    meidenvoetbal@svdcs.nl

    Jeugdcommissie Organisatie
    Marcel Timmerman
    (Technisch) Coordinator JO15/JO17/JO19

    Tom Brouwer
    (Technisch) Coordinator JO14

    Emil Haarsma
    Coordinator JO11/JO12/JO13

    Odylle Hendriksen / Esther Ouwens
    Coordinator JO9/JO10

    Raimon Giezenaar
    Coordinator JO8

    Ilona Giezenaar
    Coordinator JO7

    Rene van Leeuwen
    Coordinator Ukken

    Jeugdcommissie Ondersteuning
    ondersteuning@svdcs.nl

    Harry Jansen
    Wedstrijdsecretaris jeugd

    Albert Janssen
    Ondersteuning secretariaat

    Robbert Benen
    Planner trainingen/velden

    Albert Janssen
    Coordinator scheidsrechter

    Harry Jansen
    Coordinator tournooien

    Boudewijn Jansen
    Hoofd Materialen/Kleding

    Commissie TechnischeZaken
    tz@svdcs.nl

    Theo Ouwens
    Voorzitter

    Ronnie Beverwijk
    TC Senioren Presteren

    Fred Jansen
    TC Senioren Presteren

    Albert Janssen
    Coordinator seniorenteams DCS4 tm DCS8

    Waarden en Normen commissie
    Lidewij van Oosterum
    Joris Nijhof

    Afdeling G-voetbal
    gvoetbal@svdcs.nl 
    Ronald den Heijer
    Theo Gijsberts

    Clubhuiscommissie
    clubhuis@svdcs.nl
    Rik den Breejen
    Coordinator

    DCS Post
    dcspost@svdcs.nl
    Karel van Swaaij
    Redactie

    Vacant
    Redactie

    Ronnie Beverwijk
    Lay-out

    Supportersvereniging
    supporters@svdcs.nl

    Theo Gijsberts
    Voorzitter

    Gerard Rabelink
    Penningmeester

    Bart Vink
    Secretaris

    Sponsorcommissie
    sponsoringsvdcs@gmail.com

    Hans Hendriksen
    Voorzitter
    sponsoring@svdcs.nl

    Dirk Koekkoek
    Penningmeester

    Anne van Buren
    Secretaresse

    Jan Willemsen
    Acc. Manager Reclamebord

    Wijnand Berends
    Taco Stekelenburg
    Wim Bless
    Commissieleden

    Wedstrijdsecretariaat
    Theo Riswick
    Seniorenteams DCS1, DCS2, DCS3

    Albert Janssen
    Seniorenteams DCS4, DCS5, DCS6,
    DCS7, DCS8, DCS35+1, DCS35+2

    Harry Jansen
    Jeugdafdeling

    Bennie te Kaat
    Consul

    Societeit de Liemers
    info@societeitdeliemers.nl

    Wim Bless
    Voorzitter

    Gerrie Uffing
    Penningmeester

    Rob Janssen
    Secretaris

    Rik den Breejen
    Lid

    Accommodatiezaken
    accommodatie@svdcs.nl
    Harry Sweers
    Coordinator/Hfd Accommodatie

    Narrowcasting
    Theo Gerritsen

    Archief
    Peter Beekman
    Archivaris

    Website
    website@svdcs.nl
    Iris van Leeuwen
    Webbeheer