• Bestuur en commissies

    CONTACT gegevens sv DCS Zevenaar via website@svdcs.nl en/of info@svdcs.nl

    Ledenadministratie 
    Ledenadministrateur Gerard Rabelink
    ledenadministratie@svdcs.nl

    Aanmeldingsformulier nieuw lid via https://www.svdcs.nl/lid-worden/

    Algemeen bestuur
    Voorzitter Rene van Leeuwen; voorzitter@svdcs.nl

    Penningmeester Mark Wassink; penningmeester@svdcs.nl

    Secretaris Wim Lendering; secretaris@svdcs.nl

    Bestuurslid/Jeugdcommissie Martijn Donkers; jeugd@svdcs.nl

    Bestuurslid/Hfd Thechnische Zaken Theo Ouwens; tz@svdcs.nl

    Bestuurslid/Evenementen vacant; evenementen@svdcs.nl

    Bestuurslid/commissielid SVO DCS/OBW Haico Moller; vrouwenvoetbal@svdcs.nl

    Jeugd bestuur
    jeugd@svdcs.nl

    Voorzitter Martijn Donkers
    Penningmeester Piet Jansen
    Secretaris vacant
    Hoofd Organisatie vacant
    Hoofd Ondersteuning Harry Jansen; ondersteuning@svdcs.nl

    SVO DCS/OBW Meiden (commissie)
    Sarah Gardien/Veronique Geurds (Meiden); meidenvoetbal@svdcs.nl
    Sandy Derksen (Vrouwen); vrouwenvoetbal@svdcs.nl

    Jeugdcommissie Organisatie
    (Technisch) Coordinator JO15/JO17/JO19 Marcel Timmerman
    (Technisch) Coordinator JO14 Tom Brouwer
    Coordinator JO11/JO12/JO13 Emil Haarsma
    Coordinator JO9/JO10 Odylle Hendriksen / Esther Ouwens
    Coordinator JO8 Raimon Giezenaar
    Coordinator JO7 Ilona Giezenaar
    Coordinator Ukken Rene van Leeuwen

    Jeugdcommissie Ondersteuning
    ondersteuning@svdcs.nl

    Wedstrijdsecretaris jeugd Harry Jansen
    Ondersteuning secretariaat Albert Janssen
    Planner trainingen/velden Robbert Benen
    Coordinator tournooien Harry Jansen
    Hoofd Materialen/Kleding Boudewijn Jansen

    Commissie Technische Zaken
    tz@svdcs.nl

    Hoofd TC Theo Ouwens
    TC Senioren Presteren Ronnie Beverwijk
    TC Senioren Presteren Fred Jansen

    Waarden en Normen commissie
    Lidewij van Oosterum
    Joris Nijhof

    Afdeling G-voetbal
    gvoetbal@svdcs.nl 

    Ronald den Heijer
    Theo Gijsberts

    Clubhuiscommissie
    clubhuis@svdcs.nl

    Coordinator Rik den Breejen
    Commissielid Planning Bianca Berens
    Commissielid Danielle vd Poel
    Commissielid Yvonne Jansen
    Commissielid Inkoop Paul Weenink

    DCS Post
    dcspost@svdcs.nl

    Redactie Karel van Swaaij
    Lay-out Ronnie Beverwijk
    Redactie/verslaggever vacant

    Supportersvereniging
    supporters@svdcs.nl

    Voorzitter Theo Gijsberts
    Penningmeester Gerard Rabelink
    Secretaris Bart Vink 

    Sponsorcommissie
    sponsoringsvdcs@gmail.com en sponsoring@svdcs.nl

    Voorzitter Hans Hendriksen
    Penningmeester Dirk Koekkoek
    Secretaresse Anne van Buren
    Acc.manager reclameborden Jan Willemsen
    Commissielid Wijnand Berendsen
    Commissielid Taco Stekelenburg
    Commissielid Wim Bless

    Wedstrijdsecretariaat
    Seniorenteams DCS1, DCS2, DCS3 Theo Riswick
    Lagere Seniorenteams Albert Janssen
    Jeugdafdeling Harry Jansen

    Consul Bennie te Kaat

    Societeit de Liemers
    info@societeitdeliemers.nl

    Voorzitter Wim Bless
    Penningmeester Gerrie Uffing
    Secretaris Rob Janssen
    Commissielid Rik den Breejen

    Accommodatiezaken
    Coordinator/Hfd Accommodatie Harry Sweers; accommodatie@svdcs.nl

    Narrowcasting
    narrowcasting@svdcs.nl
    Beheerder Theo Gerritsen
    Lid Johan Sluis

    Archief
    Archivaris Peter Beekman 

    Website
    Webbeheer Iris van Leeuwen; website@svdcs.nl