• Avond SOCIëTEIT DE LIEMERS over Outlet.

  Op woensdag 20 februari 2019 staat de jaarlijkse bijeenkomst voor de leden van Sociëteit de Liemers gepland. Dit jaar staat de ontwikkeling van het Fashion Outlet Zevenaar op de agenda.

  De bouwaanvraag voor de Outlet is of wordt binnenkort ingediend. En aan de hand daarvan zullen de ontwikkelaars Kees Woltering van Stable International en Frank Verkerk van Veluwezoom Verkerk hen de laatste nieuwtjes gaan vertellen over deze spraakmakende ontwikkeling met een grote uitstraling voor de Gemeente Zevenaar en de hele regio.  

  De bijeenkomst vindt vanaf 18.00 uur plaats in het clubhuis van DCS.

  Dat betekent, dat het clubhuis die avond beperkt toegankelijk is voor de trainende teams. Met de desbetreffende trainers zal contact worden opgenomen om te kijken hoe e.e.a. het best kan worden ingepast.    

   Wim Bless, Voorzitter

  www.societeitdeliemers.nl

  wim@bless.nl    0657779702