• 4 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Möller, TomTechnische stafTrainer/coach
    Peters, BramTechnische stafTrainer/coach
    Uijttenboogaart, DavidOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijd
    25 nov. 10:00DCS 4 - Doetinchem 2
    2 dec. 10:30VVG '25 2 - DCS 4
    16 dec. 11:30SV Babberich 2 - DCS 4
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 nov.Sprinkhanen 2 - DCS 43 - 0
  • Poulestanden DCS 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana '31 211009093
    2SC Bemmel 3110010283
    3vv Ewijk 211007163
    4Blauw Wit 211006063
    5AZC 311004043
    6Columbia 411004223
    7Spero 511004223
    8Veluwezoom 211004223
    9Columbia 311003123
    10DCS 411003123
    11Krayenhoff 211002023
    12VVO 211002023
    13ONA '53 411003213
    14Warnsveldse Boys 311003213
    15Groesbeekse Boys 311001013
    16Jonge Kracht 411001013
    17Woezik 611002203
    18DVE-Trajanus 411002203
    19SC Bemmel 400000000
    20SC Rijnland 200000000
    21Angerlo Vooruit 210012200
    22Brakkenstein 410012200
    23AVIOS/DBV 2100123-10
    24SC Klarenbeek 2100123-10
    25DVV 3100101-10
    26Elsweide 2100101-10
    27Arnhemia 3100124-20
    28ONA '53 3100124-20
    29Voorwaarts T 5100124-20
    30Beekbergen 2100113-20
    31Voorst 2100113-20
    32Senioren 2100102-20
    33Brakkenstein 5100102-20
    34SC Doesburg 2100104-40
    35Orion 6100117-60
    36DSZ 2100106-60
    37SC Bemmel 51001210-80
    38VVLK 2100109-90

    Poulestanden DCS 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS 43300173149
    20631111011-14
    3OBW 531111115-44
    4Zeddam-Sint Joris 23003716-90

    Poulestanden DCS 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO 2751123101316
    2Eldenia 27511189916
    3VVG '25 263121614210
    4Sprinkhanen 2731398110
    5Angerlo Vooruit 26303111109
    6Elsweide 26222111018
    7SV Babberich 262131012-27
    8DCS 46123710-35
    9Arnhemia 35113919-104
    10Doetinchem 261051122-113
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Alst, Tim vanTeamspeler
    Brouwer, TomTeamspeler
    Bultman, PimTeamspeler
    Geurds, YouriTeamspeler
    Geurts, JeroenTeamspeler
    Jeene, NickyTeamspeler
    Kasper, FrankTeamspeler
    Moens, LeroyTeamspeler
    Möller, NickTeamspeler
    Otter, Thomas denTeamspeler
    Polman, TimTeamspeler
    Riswijk, Koen vanTeamspeler
    Smits, RobTeamspeler
    Uijttenboogaart, ChrisTeamspeler
    Verlangen, PatrickTeamspeler
    Vries, Ivan deTeamspeler
    Weenink, ChrisTeamspeler
    Wijnbergen, JoostTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.