• 1e wedstrijd gewonnen van 3e divisie team

    Met een 50/50 mix van 1e en 2e jaars gaat de J015-1 nu echt van start in de 1e bekerwedstrijd. Richting Lichtenvoorde, naar het fantastisch mooi voetbalcomplex van Longa ‘30.
    Longa ‘ 30 JO15-1 is ingedeeld in de 3e divisie, dat is wel effe een paar klassen hoger. Verwachtingen op een positief resultaat hadden we eigenlijk niet, maar tot onze grote verrassing staan de jongens vanaf het begin lekker mee te ballen. Eigenlijk zijn we gewoon beter. Keeper Jesse bijvoorbeeld niet de grootste van het team, maar keept super en voetbalt lekker mee. Na een serie van zeker 3 tot 4 doelrijpe kansen krijgen we een tegendoelpunt om de oren. Dat is een voetbalwet. De jongens spelen fel en staan eigenlijk nog steeds wel wel goed. Kylian krijgt op rechtsvoor veel ruimte, en maakt daar een aantal keren dankbaar gebruik van. In de 1e helft is het vaak net niet raak. Grootste kans is van Max die alleen voor de keeper staat, en de bal net naast de paal ziet rollen. Op linksvoor is Thom in de 1e helft nog wat voorzichtig met zijn vrouwelijke tegenspeelster, maar weet wel 2 man/vrouw aan zich te binden in de hele wedstrijd. Vanaf begin 2e helft krijgt de tegenstander helemaal geen ruimte meer, en de verdediging komt ook niet meer in de problemen. Max ziet na een mooie schuiver de bal nu wel aan de goede kant van de paal rollen, dit na een mooie steekpass van Kylian. Daarna gaat het snel. Kylian maakt 1-2 en Max 1-3 na een hoge lange bal van Niels. De jongens vechten voor elkaar, met Roan op het middenveld voorop in de strijd. Achterin staat het goed, wel handig bijvoorbeeld zo’n snelle Jelle achterin. Het is op het laatste nog even goed opletten met een bal tegen op de lat. Dan fluit de traag lopende scheidsrechter af. Hij heeft niet alles gezien, maar wel de doelpunten goed opgeschreven. De 1e bekerwedstrijd gewoon in de zak. Zeker als iedereen zo als team voor elkaar blijft werken komt het dit seizoen wel voor de bakker.