Home
Over ons
Over ons
Waarden en Normen
Vacatures
DCS Nieuwsbrieven
Erelid
Lid van Verdienste
DCS Post
Bestuur en commissies
Geschiedenis
De oorlogsjaren
TVV wordt DCS
Een nieuwe naam en verder...
DCS en jeugd
G voetbal
Supportersvereniging
Supportersvereniging
Activiteitenoverzicht 2022/2023
Algemene Ledenvergadering Supportersvereniging DCS 2022
Speelavonden / uitslagen kaarten
Aanmelding als lid
Wie zijn wij!
Huishoudelijk Reglement Supportersvereniging
Privacyverklaring
Statuten
Vacatures
Promotieartikelen
Programma
Programma
Thuisprogramma
Uitslagen afgelopen week
Aanmelden
Aanmelden
Lid worden?
DCS Sponsoring
Hoe word ik DCS Sponsor?
Hoofdsponsor
JES DCS
Jeugdafdeling
Jeugd
Ukken
SVO DCS/OBW Meiden/Dames
Downloads
Privacybeleid
Privacybeleid
Protocol Fotografie
Protocol Cameratoezicht
Contact
Contact
Routebeschrijving
DCS G Team
DCS G Team
DCS G Team
Home
Over ons
+
Over ons
Waarden en Normen
Vacatures
DCS Nieuwsbrieven
Erelid
Lid van Verdienste
DCS Post
Bestuur en commissies
Geschiedenis
+
Geschiedenis
De oorlogsjaren
TVV wordt DCS
Een nieuwe naam en verder...
DCS en jeugd
+
DCS en jeugd
G voetbal
Supportersvereniging
+
Supportersvereniging
Activiteitenoverzicht 2022/2023
Algemene Ledenvergadering Supportersvereniging DCS 2022
Speelavonden / uitslagen kaarten
Aanmelding als lid
Wie zijn wij!
+
Wie zijn wij!
Huishoudelijk Reglement Supportersvereniging
Privacyverklaring
Statuten
Vacatures
Promotieartikelen
Programma
+
Programma
Thuisprogramma
Uitslagen afgelopen week
Aanmelden
+
Aanmelden
Lid worden?
DCS Sponsoring
+
Hoe word ik DCS Sponsor?
Hoofdsponsor
JES DCS
Jeugdafdeling
+
Jeugd
Ukken
SVO DCS/OBW Meiden/Dames
Downloads
Privacybeleid
+
Privacybeleid
Protocol Fotografie
Protocol Cameratoezicht
Contact
+
Contact
Routebeschrijving
DCS G Team
+
DCS G Team
DCS G Team
Programma
Datum
Wedstrijd
Meer
30 mrt. 09:45
Excelsior'31 MO13-1 - SVO DCS/OBW MO13-1
30 mrt. 10:30
FC Zutphen MO11-1 - SVO DCS/OBW MO11-1
30 mrt. 13:00
DVC'26/Sprinkhanen MO17-2 - SVO DCS/OBW MO17-1
30 mrt. 09:30
DCS JO12 - DVV JO12
30 mrt. 10:00
DCS JO13-2 - Training
30 mrt. 11:15
DCS JO7 - DCS JO7
30 mrt. 11:15
DCS JO11-1 - OBW JO11-1
1 apr. 12:00
DVV VR1 - SVO DCS/OBW VR2
5 apr. 19:30
DCS 35+1 - DVV 35+1
5 apr. 20:00
sv Loil 35+2 - DCS 35+1
5 apr. 20:30
DCS 35+1 - SC Rijnland 35+2
5 apr. 21:30
SDZZ 35+1 - DCS 35+1
5 apr. 19:30
OBW 35+2 - DCS 35+2
5 apr. 20:00
DCS 35+2 - AVW '66 35+1
5 apr. 21:00
DVV 35+2 - DCS 35+2
5 apr. 21:30
DCS 35+2 - Sportclub Groessen 35+1
5 apr. 19:30
SC Rijnland 35+1 - DCS 35+3
5 apr. 20:00
DCS 35+3 - sv Loil 35+1
5 apr. 20:30
SV Babberich 35+1 - DCS 35+3
6 apr. 13:30
ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 - DCS 2 (zat)
6 apr. 11:15
DCS G1 - ST Grol/Longa'30 G1
6 apr. 15:00
DCS JO19-1 - RKSV Driel JO19-1
6 apr. 15:15
FC Trias JO19-2 - DCS JO19-2
6 apr. 13:00
Veluwezoom JO19-1 - DCS JO19-3
6 apr. 14:30
De Bataven JO17-1 - DCS JO17-1
6 apr. 15:00
DCS JO17-2 - Sc Westervoort JO17-2
6 apr. 15:00
DVOV JO15-1 - DCS JO15-1
6 apr. 12:30
DCS JO15-2 - DVOV JO15-2JM
6 apr. 12:45
DCS JO15-3 - Beekbergen JO15-2
6 apr. 09:30
FC RDC JO14-1 - DCS JO14-1
6 apr. 11:30
DCS JO13-1 - Longa '30 JO13-1JM
6 apr. 09:30
DCS JO13-2 - VVO JO13-3
6 apr. 09:45
DCS JO12-1JM - SC Doesburg JO12-1
6 apr. 10:00
Sportclub Groessen JO12-2JM - DCS JO12-2
6 apr. 10:00
DCS JO12-3 - VVG '25 JO12-1
6 apr. 10:30
Pax JO11-1 - DCS JO11-1
6 apr. 08:30
DCS JO11-2JM - OBW JO11-2
6 apr. 09:00
GSV'38 JO11-1JM - DCS JO11-3JM
6 apr. 09:45
DCS JO10-1 - DVC '26 JO10-4
6 apr. 08:30
DCS JO10-2JM - GSV '38 JO10-1JM
6 apr. 08:45
GVA JO10-1JM - DCS JO10-3JM
6 apr. 08:30
ST SC Westervoort/AVW ’66 JO9-1 - DCS JO9-1
6 apr. 11:00
DCS JO9-2 - VVO JO9-2
6 apr. 08:30
DCS JO8-1 - DVC '26 JO8-2JM
6 apr. 08:30
Sportclub Groessen JO8-3 - DCS JO8-2
6 apr. 09:45
DCS JO8-3JM - 't Peeske JO8-1
6 apr. 10:00
DCS JO7-1 - ESA JO7-5
6 apr. 10:20
DCS JO7-1 - OBW JO7-3
6 apr. 10:40
SCW '23 JO7-1 - DCS JO7-1
6 apr. 09:00
FC Bergh JO7-2 - DCS JO7-2
6 apr. 09:20
DCS JO7-2 - 't Peeske JO7-1
6 apr. 09:40
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-1JM - DCS JO7-2
6 apr. 10:30
OBW JO7-1 - DCS JO7-3
6 apr. 10:50
ESA JO7-4 - DCS JO7-3
6 apr. 11:10
DCS JO7-3 - De Paasberg JO7-1
6 apr. 11:15
DCS UKKEN - Training
7 apr. 14:30
DCS 1 - Varsseveld 1
7 apr. 09:30
DCS 2 - ZZC'20 2
7 apr. 09:30
DCS 3 - FC Bergh 4
7 apr. 10:00
VIOD 5 - DCS 4
13 apr. 15:00
DCS 2 (zat) - SC Rijnland 2
13 apr. 15:00
Eldenia G1 - DCS G1
13 apr. 12:30
ESA JO19-1 - DCS JO19-1
13 apr. 15:00
DCS JO19-2 - SP Lochem JO19-2
13 apr. 13:00
DCS JO19-3 - Fortissimo JO19-2
13 apr. 15:00
DCS JO17-1 - Warnsveldse Boys JO17-1JM
13 apr. 14:00
Angeren JO17-1 - DCS JO17-2
13 apr. 13:00
DCS JO15-1 - FC Zutphen JO15-1
13 apr. 12:30
OBW JO15-1 - DCS JO15-2
13 apr. 13:00
DCS JO15-3 - Sc Westervoort JO15-3
13 apr. 10:45
SP Teuge JO14-1 - DCS JO14-1
13 apr. 12:00
OBW JO13-1 - DCS JO13-1
13 apr. 09:45
ST SC Westervoort/AVW ’66 JO13-2 - DCS JO13-2
13 apr. 10:30
Spero JO12-2 - DCS JO12-1JM
13 apr. 09:45
DCS JO12-2 - OBW JO12-2
13 apr. 10:15
SML JO12-2JM - DCS JO12-3
13 apr. 09:45
DCS JO11-1 - DVC '26 JO11-1JM
13 apr. 10:15
RKHVV JO11-4 - DCS JO11-2JM
13 apr. 09:45
DCS JO11-3JM - Sprinkhanen JO11-1JM
13 apr. 08:30
FC Bergh JO10-4 - DCS JO10-1
13 apr. 09:45
DVV JO10-2 - DCS JO10-2JM
13 apr. 08:30
DCS JO10-3JM - DVC '26 JO10-3JM
13 apr. 08:30
DCS JO9-1 - De Paasberg JO9-1
13 apr. 08:30
DVOV JO9-2JM - DCS JO9-2
13 apr. 09:45
DVV JO8-2 - DCS JO8-1
13 apr. 08:30
DCS JO8-2 - VVO JO8-3
13 apr. 08:30
FC Bergh JO8-2JM - DCS JO8-3JM
13 apr. 09:30
DCS JO7-1 - OVC '85 JO7-3
13 apr. 09:50
DCS JO7-1 - DVC'26 JO7-3JM
13 apr. 10:10
PSC JO7-1JM - DCS JO7-1
13 apr. 10:30
't Peeske JO7-1 - DCS JO7-2
13 apr. 10:50
DCS JO7-2 - Concordia-W JO7-1JM
13 apr. 11:10
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-1JM - DCS JO7-2
13 apr. 09:00
OBW JO7-1 - DCS JO7-3
13 apr. 09:20
GSV '38 JO7-1 - DCS JO7-3
13 apr. 09:40
DCS JO7-3 - De Paasberg JO7-1
14 apr. 14:30
Trekvogels 1 - DCS 1
14 apr. 09:30
Longa '30 7 - DCS 2
14 apr. 10:00
Concordia-W 4 - DCS 3
14 apr. 10:45
DCS 4 - VIOD 6